Kwalifikacje AMPPZ / CERC 2014
  
Wyniki

Rejestracja

Harmonogram

Regulamin

Archiwum

Linki

Organizatorzy

Galeria

Witamy na stronie głównej kwalifikacji wydziału WEiTI do "Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym" oraz "ACM Central Europe Regional Contest".

Informacje bieżące:
W dniu 18 października 2014 roku odbyły się w laboratorium komputerowym Instytutu Informatyki kwalifikacje wydziału WEiTI do "Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym" oraz "ACM Central Europe Regional Contest". Była to już jedenasta edycja zawodów organizowanych przez pracowników Instytutu. Wyłoniono zwycięzką drużynę w składzie Wiktor Garbacz, Paweł Wawruch, Piotr Jarosz, która weźmie udział w zawodach krajowych w Warszawie i międzynarodowych w Krakowie.

Konkurs w skrócie:
Konkurs jest indywidualny i polega na rozwiązywaniu algorytmicznych problemów. Każdy uczestnik otrzymuje ten sam zestaw 4-5 zadań do rozwiązania. Środowisko stanowi kompilator C/C++ wraz z biblioteką standardową (w tym STL) oraz rutynowe narzędzia programistyczne.

Po konkursie tworzony jest zespół reprezentujący PW na zawodach w Warszawie i Krakowie. W skład zespołu wchodzą trzy najlepsze osoby.

W przypadku pytań proszę o kontakt na adres z.szymanski@ii.pw.edu.pl

Zapraszamy do uczestnictwa!

Zadania:
Treść zadań z dotychczasowych zawodów umieszczana jest w sekcji 'Archiwum'.

  
Opracowanie strony: Zbigniew Szymański